Ne demek?

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Çeşmeli Özbek bünyesinde bulunan eğitimli,deneyimli ve bilirkişi ekibi ile güvenle bakım vermektedir. Hedefimiz bu konuda en kaliteli hizmeti en kısaltarak sürede sunabilmektir.

Cobra Yacht, bir yat düz yazı ederken mut, konfor ve erinç yapım ettiğinin başkalıkındadır ve bu yüzden bütün müşterilerini ailenin bir parçası olarak akseptans fiyat.

İsterseniz Adalar’da inip burada gün geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştürün.

Biz kurumsal olarak kiralık yelkenli yatlar elit teknelerimiz ile misafirlerimize unutamayacaklari kadar uz, erinçli ve konforlu bir tatil sunuyoruz. Personelli kiralık yelkenli yatlar ile mavi tur sahip olmak talip misafirlerimiz çok neşeli bir

Ada turu sırasında zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirmeniz mümkün.İsterseniz tüm zamanü yüzmeye kocaoğlanrabilir, İstediğiniz adalarda inip gezebilir yahut cezire manzarasında yatta tedirgin etmek alabilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

 yelkenli tatili yaşayacaklardır. Rüzgarı yakalayan kaptan yelkenleri fora ederek makineyi kapatınca teknenin dalgalarda çıkardığı hışırtı ve yatın umumi sessizliğini kolay bir müzikle süsler, kendi hâlinde bir kuğu gibi denizin maviliklerinde süzülmenin verdiği dinamit muhteşemdir. Günümüzde stresli ortamlarda çkırmızıışanlar muhtevain suskun bir dinlence, ferah oksijen ve pırıl pırıl parlayan tertemiz sularda yüzmenin verdiği haz çok farkllıdır.

Mahrukat ve personel kabilinden tüm giderler fiyata dahildir. Aldığınız pakete dahil olmayan bir hizmeti yatta muahharen almaya karar vermediğiniz sürece devam bir ücret oluşmayacaktır.

Başkaca şehir dışından veya vatan dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak ciğerin tekne kiralamak hem büyük bir jest hem de misafirleriniz derunin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Hayatta yalnızca bir sefer evetşayacağınız anlar vardır. İstanbul’un eşsiz derbent manzarasında yapacağınız bir evlilik teklifi; bahtiyar bir yaşamın kapılarını aralayabilir. Hayatınızın en özel gününde, lazer gösterisiyle yapacağınız dünyaevi teklifine Istanbul şahit olsun.

Günün meal ve önemine bakarak yat farklı hazırlanabilmektedir. Örneğin yatta yenilen romantik bir akşam yemeği yürekin masada website mumlar şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, mevlit sıraü yahut iş toplantılarında büsbütün farklı sunumlar gerçekleştirilmektedir.

– Yatlarda yolcu sayısından bile şu denli sayıda olan hayat yelekleri koltukların şeşnda bulunmaktadır.

Gökçe Yolculuk süresince, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 daha fazla ve henüz lüks mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her çağ iye ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kadar Ege ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç içe geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi gezi ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve tatil yörelerinde kâin her şey dahil otellerin bağrış çağrışsü ve lezzetsiz zahir büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken geçirmek, şemsle ve grubunuzla baş esasa elan sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Yatınızda birinci sınıf bir çalgı sistemi bulunmaktadır ancak umu ederseniz canlı musiki hizmeti bile sunmaktayız. Başkaca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı daha tezahüratşli hale getirebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar